LG’den Üç Boyutlu Çekim Yapabilen Bilgisayar

Bilgisayar
LG A530 aynı zamanda 3D içeriklerin LG’nin akıllı telefonları, televizyonları ve monitörleri gibi diğer cihazlarına aktarılarak zahmetsizce oynatılmasına olanak tanıyarak entegre bir 3D deneyimi...
EMOJİLE

LG A530 aynı zamanda 3D içeriklerin LG’nin akıllı telefonları, televizyonları ve monitörleri gibi diğer cihazlarına aktarılarak zahmetsizce oynatılmasına olanak tanıyarak entegre bir 3D deneyimi sunuyor.Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, geliştirdiği yeni dizüstü bilgisayarı LG A530 ile 3D deneyimini son noktaya taşıyor.

LG A530’un 15,6 inç Full HD 3D LCD ekranın üzerinde yer alan 3D ikili web kamerası, kullanıcıların kendi 3D video ve fotoğraflarını çekmelerine olanak tanırken, metalik görünümlü gösterişli tasarımıyla da göz dolduruyor.

İkili Web Kamera ile 3D içerik heyecanını yaşayın…

3D dizüstü bilgisayarların çoğu yalnızca 3D izleme olanağı sağlarken LG A530, 3D ikili web kamerası sayesinde 3D içerikleri izleme, çekim yapma ve paylaşma imkanı tanıyarak eksiksiz bir 3D deneyimi sağlıyor. LG A530 aynı zamanda 3D içeriklerin LG’nin akıllı telefonları, televizyonları ve monitörleri gibi diğer cihazlarına aktarılarak zahmetsizce oynatılmasına olanak tanıyarak, entegre bir 3D deneyimi sunuyor.

Kullanıcıların 3D içerikleri YouTube’a yükleyerek arkadaşları ve aileleriyle kolayca paylaşabilmelerine olanak tanıyan LG A530, LG’nin, 3D video, fotoğraf, oyun ve filmlere erişmeyi kolaylaştıran yeni entegre kullanıcı arabirimi 3D Space Software sayesinde de daha kapsamlı 3D seçenekleri sunuyor.

Titreşimden tamamen arındırılmış parlak 3D görüntüler sunan LG patentli FPR teknolojisi sayesinde kullanıcılar, 3D içerikleri LG A530’da göz yorgunluğu veya baş dönmesi yaşamadan izleyebiliyor. Full HD 1920×1080 çözünürlüğe sahip 3D LCD ekran, panjur gözlüklü 3D dizüstü bilgisayarlara göre daha parlak görüntüler sağlıyor; bu sayede oyunlar, filmler ve fotoğraflar daha canlı olarak ekrana taşınıyor.

LG A530 ile birlikte son derece hafif olan 3D gözlükler ve klipsli gözlük camları ücretsiz olarak sunuluyor. LG A530’da yer alan SRS Wide 3D Sound ses sistemi de 3 boyut deneyimini tamamlıyor.

Rakipsiz performans ve üst düzey kullanım kolaylığı sunan LG A530’un bu başarısının ardında 8GB’a varan bir belleğe sahip ikinci nesil Intel Core™ i7 işlemci bulunuyor. Yeni işlemci HD ortamları oynatırken, bir önceki nesil Intel Core™ i7 işlemciye göre yüzde 60 daha fazla hız ve iki kat daha fazla güç sağlıyor. Ayrıca, NVIDIA GeForce GT 540M’ye göre yüzde 20 daha fazla performansa sahip NVIDIA GeForce GT 555M grafik kartı, 3D oyunlarda ve filmlerde son derece üstün bir deneyim sunuyor.

LG A530’un yüksek kapasiteli HDD sürücüsü dahili bir SDD ile tamamlanıyor; dolayısıyla A530 rakip dizüstü bilgisayarlara göre yüzde 20 ila 30 daha çabuk açılıyor. Hız ve kullanım kolaylığı, hızlı oturum açma sağlayan parmak izi erişimi ile pekişirken, USB 3.0, verileri USB 2.0’den on kat daha hızlı aktarıyor.

Yeni LG A530 teknolojisiyle olduğu kadar tasarımıyla da göz dolduruyor. Modern bir dış görünüme sahip olan cihazın dokunmatik iz sürücünün kenarları gerçek elmastan yararlanarak yuvarlatılmış. "Pebble" klavye de daha ergonomik ve daha kullanışlı bir tasarım sunuyor.

Zaman

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme