Lenovo Hız Sınırlarını Zorluyor

Bilgisayar
Açma ve kapama sürelerini, 10 saniyenin altına indiren Lenovo, bilgisayar karşısında sabırsızlanan kullanıcıları için Microsoft iş birliği ile Enhanced Experience 2.0 teknolojisini geliştirdi. Lenovo,...
EMOJİLE

Açma ve kapama sürelerini, 10 saniyenin altına indiren Lenovo, bilgisayar karşısında sabırsızlanan kullanıcıları için Microsoft iş birliği ile Enhanced Experience 2.0 teknolojisini geliştirdi. Lenovo, Enhanced Experience 2.0 teknolojisi ile sadece en yüksek hızı değil, iyi ses özellikleriyle müzik dinleme, HD grafik destekli yüksek görüntü kalitesi ile videoları izleme ve oynatma gibi gelişmiş multimedya donatılarını da teknoloji dünyasına kazandırdı.

Yeni nesil Windows 7 Lenovo Enhanced Experience 2.0 teknolojisi, ThinkPad bilgisayarları, iş kullanımı; IdeaPad bilgisayarları ise daha keyifli bir multimedya deneyimi için mükemmelleştiriyor.

Enhanced Experience 2.0’da kullanılan RapidBoot teknolojisi ile üretilen Lenovo bilgisayarlar, normal bir Windows 7 uygulamalı bilgisayardan 20 saniye daha kısa sürede açılabiliyor ve %28 oranında daha hızlı kapatma sürelerini mümkün kılıyor. Eğer, daha hızlı olsun diyenlerdenseniz, Lenovo’da yine çareler tükenmiyor, isteğe bağlı RapidDrive SSD Teknolojisi ile daha hızlı, mükemmelleştirilmiş Rapid Drive SSD yapılandırmasıyla bilgisayarınızı 9,5 saniye kadar çok az bir sürede başlatmanızı ve uygulamalarınızı 2 kat daha hızlı açmanıza olanak sağlıyor..

Lenovo’nun Enhanced Experience 2.0 teknolojisi ile enformasyon hırsızlığına son!

Enhanced Experience 2.0’lı ThinkPad bilgisayarlar, bilgi gizliliğine önem veren kullanıcıları için de ileri teknik özellikler ile donatıldı.

Donanım şifre yöneticisinin yanısıra, tek dokunuşla sistemi ve oturumu açmak için kullanılabilen yerleşik parmak izi okuyucusu, enformasyon hırsızlıklarını engellemek amacıyla giriş ve çıkış bağlantı noktalarının hepsini devre dışı bırakmanın kolay yolu "BIOS Bağlantı Noktaları Kilidi" bunlardan sadece bir kaçı.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme