İşte dünyanın ilk 8 inçlik Full HD tableti

Bilgisayar
Bu hafta düzenlenecek olan IFA fuarı dört gözle beklediğimiz birçok cihazın ilk kez görücüye çıkarıldığı yer olacak. LG’nin dünyanın ilk 8 inçlik Full HD tableti de bunlardan bir tanesi. LG bizleri fa...
EMOJİLE

Bu hafta düzenlenecek olan IFA fuarı dört gözle beklediğimiz birçok cihazın ilk kez görücüye çıkarıldığı yer olacak. LG’nin dünyanın ilk 8 inçlik Full HD tableti de bunlardan bir tanesi.

LG bizleri fazla sabırsızlandırmadan yeni tableti G Pad 8.3 ile ilgili detayları açıkladı. Cebe sığacak şekilde geliştirilen tablet siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak, Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemiyle çalışacak. 16 GB dahili depolama alanı, 8,3 inç (Full HD) ekran, 2 GB RAM, 5 MP arka, 1.3 MP ön kameraya sahip olacak. Tablet yalnızca 338 gram apırlığında; yani bir gazete kadar ağır. İşlemci olarak ise 1,7 GHz’lik dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 tercih edilmiş.

LG fiyatla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ya da G Pad 8.3′ün tam olarak ne zaman satışa sunulacağına dair. Ancak tüm dünyada bu yılın son çeyreğinde olacağını belirtti.

LG 2013 yılında hiç tablet geliştirmedi; G Pad 8.3 ile açılışı yapacak. 2014′te tablet segmentinde daha etkili olacaktır diye tahmin ediyoruz.

Akşam

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme