iPad şarj eden sandalye

Bilgisayar
Sallanan sandalyeleri çoğu kişi çok sever. Fakat birazdan göreceğiniz bu sallanan sandalyenin sallanmak dışında teknoloji tutkunları için oldukça önemli bir özelliği daha var. Sallanan sandalyeler geç...
EMOJİLE

Sallanan sandalyeleri çoğu kişi çok sever. Fakat birazdan göreceğiniz bu sallanan sandalyenin sallanmak dışında teknoloji tutkunları için oldukça önemli bir özelliği daha var.

Sallanan sandalyeler geçmişten bu yana hala aktif olarak kullanılan ve oldukça sevilen icatlar. Klasikleşen tasarımları ve tek işlevlerinin ileri geri sallanmak olması dışında pek de bir özellikleri olmasa da çoğu kişinin çok sevdiğini söyleyebiliriz.

iRock isimli bu sallanan sandalye ise, teknoloji tutkunları için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Zira yan tarafında bulunan ünite sayesinde iPad’inizi bağlayabiliyor ve hem elinizde tutmak zorunda kalmıyorsunuz hem de cihazı şarj halinde tutabiliyorsunuz.

Fakat şarj etmek için sallanmanız gerekiyor. Yani sallanırken oluşturduğunuz kinetik enerji bobinler sayesinde elektriğie dönüştürülüyor ve sallanmaya devam ettiğiniz sürece iPad’inizi şarj etmeye devam edebiliyorsunuz.

Sandalyenin sırt kısmında da iki adet yeterli düzeyde ses çıkışına sahip olan hoparlörler bulunuyor. Bu sayede bağladığınız iPad’inizin sesi sandalyenin hoparlörlerinden iletiliyor.

iRock’ın fiyatı ise biraz tuzlu. Amerika Birleşik Devletleri’nde 1300$ ücret karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Ülkemizde ise tabii ki satışı yapılmıyor.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme