iPad 3 çok yakında gelebilir

Bilgisayar
Asya tedarik zincirini çok yakından takip eden Digitimes’ın haberine göre iPad 3, 2012’nin başlarında, muhtemelen Şubat veya Mart ayında piyasaya sürülecek. Apple’ın başlıca parça ür...
EMOJİLE

Asya tedarik zincirini çok yakından takip eden Digitimes’ın haberine göre iPad 3, 2012’nin başlarında, muhtemelen Şubat veya Mart ayında piyasaya sürülecek. Apple’ın başlıca parça üreticilerinden Foxconn’un ise Ocak ayından itibaren iPad 3 üretimine geçeceği ve ilk çeyrekte 9.8 milyon ünite iPad 3 üreteceği iddia ediliyor.

2011’in son çeyreğinde 15 milyon ünite olan iPad 2 üretimi, yeni yılla beraber 4 milyon civarına düşecek. iPad 2 üretiminin azaltılması da göz önüne alındığında yeni tabletin sene başlarında piyasaya sürülmesi çok büyük ihtimal gibi gözüküyor.

Hali hazırda çok güçlü ve ince olan iPad 2’nin pabucunu dama atmak için Apple’ın yeni tabletinde 4 kat daha fazla ekran çözünürlüğü, 2 kat daha güçlü işlemci ve RAM kullanacağı; büyük ihtimalle yeni bir görünüş ile gelecek daha ince ve hafif bir tableti piyasaya süreceği tahmin ediliyor.

Hürriyet
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme