İncelikte Rakipsiz Tablet Türkiye’de

Bilgisayar
Toshiba yeni tabletini tanıttı: Ultra-ince 25,7cm (10.1”) AT200 tablet. Sadece 7,7mm kalınlığında olmasına rağmen, pek çok temel bağlantı seçeneklerini ve arayüzleri içeriyor. İçerik tüketiminde...
EMOJİLE

Toshiba yeni tabletini tanıttı: Ultra-ince 25,7cm (10.1”) AT200 tablet. Sadece 7,7mm kalınlığında olmasına rağmen, pek çok temel bağlantı seçeneklerini ve arayüzleri içeriyor.

İçerik tüketimindeki rahatlık için geniş ekrana ek olarak, tablet kullananların ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz web tarayıcısına da yer veriyor.

Şık ve sağlam tablet, kullanıcılara beklentilerinin ötesinde bir deneyim vaadediyor. Toshiba AT200, kasım ayında Türkiye’de satışa sunulması düşünülüyor.

ULTRA-İNCE, ULTRA-GÜÇLÜ

Toshiba TNB A.ş. Genel Müdürü Aytaç Biter," Android 3.2, Honeycomb özellikler ile yeni ultra-ince 25,7cm (10.1") tablet, Toshiba AT200, ustaca tasarlanmış Toshiba ürünlerinin en önemlilerinden biri. Sadece 7,7mm kalınlığıyla, son derece şık Toshiba AT200, kolaylıkla taşınabilir olduğu kadar akıllı ve güçlü, yüksek kapasite pil ömrü(8 saate kadar video izleyebilme) Micro-USB, mikro-SD, mikro-HDMI®, Bluetooth®,Wi-FiTM gibi özellikleri ile rakiplerini geride bırakacak." dedi

İHTİYAÇ DUYULAN TÜM BAĞLANTILARA SAHİP

Ultra ince tablette, diğer cihazlarla bağlantı kurabilmesini sağlayan tüm gerekli arayüz ve portlar yer almakta: mikro-USB, mikro-SD, Wi-Fi? ve Bluetooth® bunlardan bazıları. Micro-HDMI® portu, HD içeriğin büyük ekran bir televizyona aktarılmasını sağlıyor. Ön ve arkadaki HD kameralar, gerçek dünya ile sayısal verilerin, çoğu zaman kamera ile çekilen bir görüntünün üzerinde birleştirilmesi arttırılmış gerçeklik uygulamaları ve video konferanslar için ideal.

NEREDE OLURSANIZ OLUN YÜKSEK KALİTEDE MEDYA TÜKETİMİ

Toshiba AT200, kullanıcıların evde, dışarda ve hareket halinde iken video seyredebilmelerini sağlıyor. Parlak 25,7cm (10.1") HD ekranıylagörüntüleri net ve ayrıntıları eksiksiz olarak gösteriyor. Ultra ince olmasına rağmen, yüksek kapasiteli pili sayesinde sekiz saate kadar video tüketim imkanı sağlıyor. Güçlü stereo hoparlörler, ince kasalı AT200’ün video yeteneklerini bütünlüyor ve etkili bir sinematik deneyim sağlıyor.

SONSUZ KULLANIM SEÇENEKLERİ

Toshiba’nın yeni tableti, Adobe® Flash® Player desteği, Android Market ten 250.000’ı aşkın uygulama ve Toshiba Places’ın sonsuz olanakları ile zengin bir internet deneyimi sağlıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Android 3.2, Honeycomb

Yüksek çözünürlüklü 25,7cm (10.1”) kapasitif LCD panel, LED arka ışıklı,

1,280 x 800 piksel (16:10) ve çoklu dokunmatik destek

CPU: TI OMAP 4430, 1.2GHz

RAM: 1GB DDR2

64 GB’a kadar dahili bellek

Micro-USB, mikro-SD, mikro-HDMI, Bluetooth,Wi-FiTM (802.11b/g/n), docking port

GPS, 3D İvmeölçer, jirometre, elektronik pusula, ortam ışığı sensörü

5.0 MPiksel kamera (arka), 2.0 MPiksel kamera (ön)

Stereo hoparlörler (2x 1.5W)

Pekçok video, resim ve ses formatlarını destekleyen Toshiba Media Player

Ağırlık: 558gr

Boyutlar: 256mm x 176mm x 7.7mm

Pil ömrü (arka ışık 60nits): 8s (%100 video Playback), 8s (%65 WLAN ile Web
gözatma %10 video geri oynatım; %25 standby)

A Haber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme