Hem Netbook, Hem Tablet PC!

Bilgisayar
Opsiyonel olarak takılan klavyesi ile piyasada yer alan rakiplerinden ayrılan ASUS Eee Pad Transformer, 16 saate varan pil süresi*, çift kamerası, Adobe Flash 10.2 desteği, 2 adet USB portu, mini HDMI...
EMOJİLE

Opsiyonel olarak takılan klavyesi ile piyasada yer alan rakiplerinden ayrılan ASUS Eee Pad Transformer, 16 saate varan pil süresi*, çift kamerası, Adobe Flash 10.2 desteği, 2 adet USB portu, mini HDMI çıkışı ve SD kart okuyucusu ile ön plana çıkıyor.

Güçlü eğlence merkezi

Görüntüsü ve kullanım şekli ile dikkat çeken Eee Pad Transformer, NVIDIA Tegra 2 çift çekirdek güçlü işlemci ile daha hızlı bir tepki süresi ve çoklu işlemlerde daha iyi performans sunuyor.

Google’nin tabletler için tasarlamış olduğu Android Honeycomb (3.0) işletim sistemine sahip Transformer, hem çalışırken hem de eğlenirken etkin bir kullanım imkanı sağlıyor. Adobe Flash 10.2** ve sürekli gelişen Android Market’i destekleyen Transformer ile eğlence tek bir dokunuşla parmağınızın ucunda.

Tasarımı kadar özellikleri de dikkat çekici

Piyasadaki diğer tabletlerle karşılaştırıldığında %50’ye kadar keskin ve daha fazla renk seçeneğine sahip olan Eee Pad Transformer’in 10.1inç dokunmatik ekranı, dayanıklı ve çizilmeyen camdan yapılan IPS Panel’i sayesinde 178° görüş açısına sahip.

Yerleşik SRS Ses teknolojisi ile 3D stereo ses, sahip olduğu 2 kamera (ön 1.2 MP – arka 5.0) ile de kullanıcılarına mükemmel görüntü deneyimini yaşatan Transformer, mini HDMI çıkışı ile HD TV’lerde 1080p video oynatma ve kaydetme olanağı sunuyor.

Önemli Noktalar:

1. Klavye Yuvasıyla Mobil Üretkenlik (Tam QWERTY Klavye ve touchpad, 16 saate kadar pil ömrü, sınırsız ASUS WebDepolama)
2. Mini-Sinema Eğlencesi (178° görüntü açısıyla göz alıcı IPS panel, Full HD (1080p) ve HDMI desteği, NVIDIA® Tegra™2 1.0 GHz dual-core CPU)
3. Modayı Belirleyen Tablet Deneyimi (tabletler için Android 3.0 OS, Flash desteği, Android Market’te binlerce uygulama)
4. Ürünün Türkiye satışı 2011’in ikinci yarısında başlayacaktır.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme