Hayatınızı Kolaylaştıran Uygulamalar

Bilgisayar
Sürekli PC başında olan kişiler için seçtiğimiz uygulamalar sayesinde birçok işi tek bir tuş ile yapabileceksiniz. Bunlar arasında, birden çok sistemi tek bir fare bir yönetmek, arama motoruna gelişmi...
EMOJİLE

Sürekli PC başında olan kişiler için seçtiğimiz uygulamalar sayesinde birçok işi tek bir tuş ile yapabileceksiniz. Bunlar arasında, birden çok sistemi tek bir fare bir yönetmek, arama motoruna gelişmiş seçenekler eklemek ya da sistemdeki sürücüleri yedeklemek gibi şeyler var.

Her bir uygulama kullanıcıya büyük bir avantaj sağlıyor. Ücretsiz olan bu uygulamaların kurulumu ve kullanımı oldukça basit. Yapmanız gereken tek şey size hitap eden uygulamayı yüklemek ve çalıştırmak. 

İndirmek için tıklayın…

Bu uygulama ilk olarak sisteminizdeki sürücüleri bulup listeliyor. Bu sürücüler isteğinize göre sıkıştırıp yedekleniyor. DriverMax buna ek olarak var olan sürücülerin güncel sürümlerini kontrol ediyor. Ayrıca yüklenmemiş sürücüleri de sizler için buluyor.

İndirmek için tıklayın..

MyUninstaller, Windows’un Program Ekle/Kaldır uygulamasına karşı geliştirilen bir program. Bu programın en büyük özelliği inatla silinmeyen ve Program Ekle/Kaldır da yer edinen uygulamaları da silebilmesi.

İndirmek için tıklayın…

System Explorer’ı, Windows altındaki Görev Yöneticisi eklentisinin gelişmiş versiyonu olarak görmek mümkün. Bu uygulama çalışan görevlerle birlikte, otomatik açılan uygulamalar, sürücüler ve kullanılan kaynakları grafiksel olarak da gösteriyor.

İndirmek için tıklayın…

Easy BCD, özellikle Windows Vista için geliştirilen bir Boot yöneticisi. Bu Boot yöneticisi ile birlikte birçok kontrole sahip olabiliyorsunuz.  Örneğin, yedekleme işleminden tutun, 64-bit sürücü kontrolünü iptal etme, bellek ve işlemci sınırlama ve MBR kaydını kurtarma gibi görevleri bu uygulama ile yapabiliyorsunuz.

Shiftdelete.net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur