Galaxy Note 3 esnek ekranlı olacak

Bilgisayar
Galaxy S4’te donanım anlamında çeşitlilik sunan Samsung’un benzer bir hamleyi Galaxy Note 3 cephesinde de sürdürmek istediğini görüyoruz. Bir süre önce gelişmekte olan ülkelere LCD ekranlı...
EMOJİLE

Galaxy S4’te donanım anlamında çeşitlilik sunan Samsung’un benzer bir hamleyi Galaxy Note 3 cephesinde de sürdürmek istediğini görüyoruz. Bir süre önce gelişmekte olan ülkelere LCD ekranlı Galaxy Note 3’ün hazırlandığı ve telefonun kasım ayı içerisinde satışa sunulacağı bildirilmişti.

Güney Kore medyasında yaşanan yeni gelişmeler ise esnek ekranlı Galaxy Note 3’ü işaret ediyor. Esnek ekran üretiminde LG ile sıkı bir rekabet halinde olan Samsung’un esnek ekranlı ilk telefonu piyasaya sürerek rakibinin önüne geçmek istediği biliniyor, hatta benzer bir politika LG cephesinde de geçerli. Güney Kore medyasında yer alan haberler gerçeğe dönüşürse, Samsung bu anlamda hem rakibinin önüne geçecek hem de sektörde bir ilki temsil edecek.

Esnek ekran üretimi hala istenilen seviyede değil ve zaten gelişmeler esnek ekranlı Galaxy Note 3’ün sınırlı sayıda üretileceğini bildiriyor. Samsung muhtemelen sınırlı sayıda telefonu da başta Güney Kore olmak üzere özel pazarlarda satışa sunacaktır.

Teknolojioku.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme