En ucuz HP dokunmatik vitrinde

Bilgisayar
HP, dünyanın ilk Beats™ Audio entegre edilen ekranı, HP ENVY 27-inç IPS Monitör ve HP’nin şimdiye kadarki en hesaplı dokunmatik bilgisayarı HP Pavilion TouchSmart Sleekbook’u görücüy...
EMOJİLE

HP, dünyanın ilk Beats™ Audio entegre edilen ekranı, HP ENVY 27-inç IPS Monitör ve HP’nin şimdiye kadarki en hesaplı dokunmatik bilgisayarı HP Pavilion TouchSmart Sleekbook’u görücüye çıkardı.

Yeni ürün serisi HP’nin en hesaplı dokunmatik dizüstü bilgisayarını ve yenilikçi ekranları da kapsıyor.

Beats Audio’lu İlk Bağımsız Monitör

Beats Audio’lu HP Envy 27-inç IPS monitör “Power-to Perform” özelliğine sahip olan bir ekran. Beats by Dre™ işbirliğiyle geliştirilen ekran eşsiz ve tamamen içerisine alan bir görsel-işitsel deneyim sunuyor. Yukarı doğru bakan dahili hoparlörler orta ve yüksek seviyedeki frekanslarda harika bir performans ortaya koyarken aynı oranda zengin bir bas da sunuyor. Envy 27 monitörlerdeki stüdyo kalitesindeki ses kullanıcılara son derece çarpıcı bir monitöre bakarken müziği sanatçının söylemek istediği şekilde dinleme olanağı sağlıyor. 27inç IPS panel ise bir kenardan diğer bir kenara uzanan cam, çok ince tasarım (yukarıdan bakıldığında 13.95 mm’lik derinlik), masa alanını boşaltan dar bir alüminyum pres döküm tabanı ve videoda titizliğe önem verenler için önü açık bir izleme deneyimi sunuyor.

IPS teknolojisi bütünlüğünü TN (bükümlü nematik) panellerden daha iyi koruyan kontrast ve parlaklık ile geniş izleme açılarına (178 derece yatay ve dikey) olanak sağlıyor.

Herkes için ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar

HP Pavilion TouchSmart Sleekbook ve yeni HP Pavilion Sleekbook ince ve hafif kasasında hesaplı bir performans ortaya koyuyor. AMD A serisi APU ile donatılan yepyeni HP Sleekbooklar 15.6 inç yüksek çözünürlüklü ekran, uygulamalar, filmler, müzik, fotoğraflar, dosyalar ve daha fazlası için 1 terabayta kadar artırılabilen hafıza, Dolby Advanced Ses, çıkarılabilen pil ve daha artırılmış verimlilik için sayısal tuş takımlı klavye gibi özelliklere sahip.

Sleekbok’un fiyatı 659 dolardan başlayacak.

paralimanı.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme