En iyi 20 bedava indirme aracı

Bilgisayar
En iyi 20 bedava indirme aracı   Müzik, video ve resim indirmekte kullanabileceğiniz en etkili 20 indirme aracını sizin için derledik. İnternetin dev dünyasında pek çok ücretsiz içerik var ve bu ...
EMOJİLE

En iyi 20 bedava indirme aracı
 

Müzik, video ve resim indirmekte kullanabileceğiniz en etkili 20 indirme aracını sizin için derledik. İnternetin dev dünyasında pek çok ücretsiz içerik var ve bu içerikleri indirmeniz gerektiğinde size yardımcı olacak en iyi 20 aracı, sizin içi bir araya getirdik.

Her gün binlerce saat yeni videonun yüklendiği YouTube’dan bir video indirmek istediğinizde, VDownloader yada Orbit Downloader programları ile videoları indirebilir ve hatta MP3’e çevirerek dinleyebilirsiniz.

Tüm sayfayı indirmek istiyorsanız DownThemAll isimli program tam ihtiyacınıza göre demektir. Tek sınırınız, bağlantı hızınız ve kotanız.

Internette pek çok dosya RapidShare, Netload veya Uploaded gibi sitelerde indirilmeye müsait durumda bulunuyor. jDownloader programı ile dosyaların linklerini tek tek girmenize gerek kalmadan, otomatik indirmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Üstelik bu sitelerdeki premium üyelikleriniz ile uyumlu olarak da çalışabiliyor.

Galerimizde sizin için bir araya getirdiğimiz en iyi 20 müzik, video ve dosya indirme aracına ulaşabilirsiniz.

Chip online

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme