Bu tabletin çözünürlüğüne dikkat!

Bilgisayar
Tablet piyasasında şimdiye kadar ekran çözünürlüğü açısından iPad’e rakip olabilecek bir cihaz pek yoktu. Çok iyi ekranlara sahip başarılı tabletler üretenler oldu ama çözünürlük açısından Archo...
EMOJİLE

Tablet piyasasında şimdiye kadar ekran çözünürlüğü açısından iPad’e rakip olabilecek bir cihaz pek yoktu. Çok iyi ekranlara sahip başarılı tabletler üretenler oldu ama çözünürlük açısından Archos kadar yaklaşan olmadı: Firmanın yeni Archos 97 Titanium HD tabletinde 2048 x 1536 piksel çözünürlüklü ekran bulunuyor.

Gönül isterdi ki Archos sadece ekran açısından değil diğer özellikler açısından da iPad’e rakip olsaydı ve mobil pazar biraz daha canlansaydı… Ama ne yazık ki durum öyle değil: Archos 97 Titanium HD’de 1.6 GHz ARM Cortex-A9 çift çekirdekli işlemci, ARM Mali 400 GPU, 1 GB RAM, iki megapiksel ön kamera, beş megapiksel arka kamera ve 8 GB depolama alanı bulunuyor.Android 4.1 (JellyBean) işletim sistemi kullanan cihazda ayrıca, depolama alanını artırmak için bir de microSD kart okuyucu bulunuyor.

uzmanabi.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme