Bu işlemci Gücünüzü Tüketmeyecek

Bilgisayar
Intel’in yeni çıkaracağı işlemcileri masaüstü bilgisayarlara hitap edecek. Bu işlemcileri özel kılan sebep ise işlemcilerin Atom tabanlı olması. Önümüzdeki Haziran ayından sonra piyasaya çıkacak...
EMOJİLE

Intel’in yeni çıkaracağı işlemcileri masaüstü bilgisayarlara hitap edecek. Bu işlemcileri özel kılan sebep ise işlemcilerin Atom tabanlı olması. Önümüzdeki Haziran ayından sonra piyasaya çıkacak masaüstü Atom işlemcilerin serileri D600 ve D700 olacak.

Cedar Trail kod adı ile anılacak bu işlemciler 32nm mimarisiyle üretilecek. Ürünlerin TDP değerleri ise 5 Watt olacak. Hava soğutmalı sistemle piyasaya sürülecek işlemcinin üzerinde fan olmayacak, sadece soğutma bloğu kullanılacak.

Bu yeni işlemcilerin Intel’in Wireless 2.0 (WiDi) teknolojisi ile uyumlu olacağı söyleniyor. Eğer bu gerçek olursa bu tarz bir ürün alan kullanıcılar kablosuz teknoloji ile TV’lerine görüntü aktarabilecekler.

Bu işlemcilerle bezenmiş ilk ürünlerin Haziran ayında gerçekleştirilecek Computex fuarında ortaya çıkması bekleniyor. Bu işlemciler özellikle hepsi bir arada masaüstü sistemler için oldukça cazip bir seçenek oluşturacak.

ShiftDelete.Net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme