Bu da Altın Kaplama iPad

Bilgisayar
Kerim Gün’ün haberi Hayatımızı kuşatan teknolojik cihazları değerli madenler ve kıymetli taşlarla süsleyip yeniden yorumlayan Stuart Hughes, bu kez de altın kaplama iPad ile karşımıza çıktı. iPa...
EMOJİLE

Kerim Gün’ün haberi

Hayatımızı kuşatan teknolojik cihazları değerli madenler ve kıymetli taşlarla süsleyip yeniden yorumlayan Stuart Hughes, bu kez de altın kaplama iPad ile karşımıza çıktı.

iPad Supreme Edition adı verilen ve yalnızca 10 adet üretilecek olan iPad’in Apple logosunu toplamda tam 25.5 karat olan 53 kusursuz elmas oluşturuyor.

iPad 1’in normalde alüminyum olan arka kasası ise 2.1 kilogram ağırlığında 22 ayar altından imal edilerek ‘lüks’ kavramının içini doldurmuş.

Wi-Fi, 3G özellikleride bulunan iPad serisi ‘Supreme Edition’ 64GB hafızasıyla geniş bir kullanıma olanak sağlıyor. Kullanıcısını her yönden cezbeden iPad’ın fiyatı: 188.000 Dolar.

Ancak Stuart Hughes’in, böylesi pahalı bir oyuncak için, yeni nesil iPad 2’yi tercih etmemesi, lüks düşkünlerinin teknolojiyi ne kadar yakından takip ettikleri hakkında da ipuçları veriyor.

Zaman
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur