Bilişimciler İstanbul’da buluşuyor

Bilgisayar
Bilişim profesyonelleri tarafından, 2012 yılında insana hizmet eden bir bilişim teknolojisi geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla kurulan Bilişim Teknolojileri Derneği, kuruluşundan bugüne kadar or...
EMOJİLE

Bilişim profesyonelleri tarafından, 2012 yılında insana hizmet eden bir bilişim teknolojisi geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla kurulan Bilişim Teknolojileri Derneği, kuruluşundan bugüne kadar organizasyonel yapılanmasını tamamladı. Mesleki disiplin, iş ahlakı, toplumun manevi değerlerine saygı, adil ve erdemli duruşu prensip edinen derneğin hedefleri arasında sektörel sorunlara kaliteli bilişim çözümleri getirebilen üstün nitelikli teknoloji uzmanlarının yetiştirilmesi, seviyeli bilişim kültürünün inşası, akademik çevreler ile özel sektör arasındaki bağın kurularak katma değerli teknoloji çözümleri üretilmesinin sağlanması, ulusal bilişim sorunlarına ülke menfaati doğrultusunda çözümler üretilmesi ve bilişim hukukuyla ilgili düzenlemelerin toplumun menfaatine olmasına katkı sağlanması yer alıyor. 

Bilişim Teknolojileri Derneği, başta Bilgi Güvenliği, Elektronik Ticaret, Mobil Teknolojiler ve Bilişim Hukuku olmak üzere birçok alanda çalışma yapmayı planlıyor. Bir yandan teknoloji profesyonellerinin iletişim platformu olmayı hedeflerken, diğer yandan toplumun ve işletmelerin güvenilir ve faydalı bir teknoloji kullanımı sağlanmasına katkıyı amaç ediniyor. 

Teknoloji profesyonellerinin mesleki birlik ve dayanışmasında merkez olmayı hedefleyen dernek ilk sektörel buluşma etkinliğini 27 Nisan Cumartesi günü Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Topkapı Yerleşkesinde saat 14:00-16:00 arasında düzenliyor. Tüm bilişim uzmanlarının ve bilişim firmalarının davetli olduğu etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi http://www.bt.org.tr adresinde yer alıyor. 

Programa kayıt için: http://www.bt.org.tr/davetiye
Ayrıntılı bilgi için:  http://www.bt.org.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme