Bebeklere Özel Tablet

Bilgisayar
Kendi çocukluğunuzu düşünün, oyuncaklarınızı. Tahtadan oyuncaklar, sapanlar, belki legolar… Peki ya şimdiki çocuklar nelerle oynuyor? Artık bebekler için teknoloji mevcut ve onlar için tablet bi...
EMOJİLE

Kendi çocukluğunuzu düşünün, oyuncaklarınızı. Tahtadan oyuncaklar, sapanlar, belki legolar… Peki ya şimdiki çocuklar nelerle oynuyor? Artık bebekler için teknoloji mevcut ve onlar için tablet bilgisayarlar üretildi hem de bebeklere zararı olduğu için Wi-Fi özelliği de yok. Ufaklıkların radyasyondan korunması gerek.
 
Etrafı koruyucuyla kaplı olan bu tablet bilgisayarı güncellemek için yapmanız gereken MicroSD kartını çıkarıp kendi bilgisayarınıza takmak. Evet, bir zamanlar her evde bir bilgisayar olurdu ve o eve gidildiğinde bilgisayarı kapmak için yarış yapılırdı şimdiki çocukların derdi sadece dokunmatik ekrana dokunmak olacak.
 
Eğitici 3D oyunlar, müzikler, videolar hepsi bu tabletin içinde bebeklere sunulabilecek. Tablete sahip olmak isteyen bebeklerin aileleri 389$ ödemek zorundalar. Bakalım şanslı bebekler daha nelerle oynayabilecek?

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme