Ateş ve Kılıç Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de

Bilgisayar
Dünyanın en çok oynanan 25 oyunundan biri olan Mount & Blade serisinin yeni oyunu Ateş ve Kılıç, tüm dünya ile aynı anda Türk oyunseverlerle TTNET’in dijital oyun platformu playstore.com üze...
EMOJİLE

Dünyanın en çok oynanan 25 oyunundan biri olan Mount & Blade serisinin yeni oyunu Ateş ve Kılıç, tüm dünya ile aynı anda Türk oyunseverlerle TTNET’in dijital oyun platformu playstore.com üzerinden buluşuyor.

Dünyanın en önemli oyun dergilerinden PC Gamer tarafından tüm zamanların en iyi 100 oyunu arasında gösterilen ve 1 milyona yaklaşan satış rakamına ulaşan Mount & Blade serisinin son oyunu Ateş ve Kılıç, dünyayla aynı anda TTNET’in oyun platformu Playstore.com üzerinden Türk oyuncularla sunuldu.

ODTÜ Teknokent’de faaliyet gösteren Taleworlds firmasındaki Türk oyun geliştiriciler tarafından gerçekleştirilen Mount & Blade serisinin Ateş ve Kılıç adlı bu yeni oyununda oyuncuların ilgisini çekecek pek çok unsur bulunuyor. Tamamen Türkçe dil desteği bulunan oyun Avrupa üzerinde geçiyor. Oyundaki harita Karadeniz’den İskandinavya ve Sibirya’ya kadar uzanıyor. Detayların renk ve keyif kattığı oyunda şehirlerin mimari şekillerinin birebir küçültüldüğü görülüyor. Binalar ve içyapılarının oldukça geliştirildiği, şehirlere gizli yer altı mahzenleri ve tünellerin eklendiği, her kültürün kendine has mimarisinin korunduğu göze çarpan detaylar arasında yer alıyor. Yeni animasyonlar ve ateşli silahların ilave edildiği Ateş ve Kılıç’ta, Osmanlı’ya bağlı Kırım Tatarları’na Türk oyuncularının büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Oyuncular Steam’de hala dünyanın en çok oynanan 25 oyunu içerisinde yer alan Mount&Blade serisinin Ateş ve Kılıç adlı son oyununa playstore.com üzerinden erişebiliyor.

Habertürk
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme