Asus Telefon ve Tableti Birleştirdi

Bilgisayar
Alışılmışın dışında bir yapıya sahip olan mobil cihaz, aslında bir tablet bilgisayar ama kalbinde akıllı telefon yer alıyor. İŞTE O PADFONE!..  Zaman zaman ilginç mobil cihazları pazara...
EMOJİLE

Alışılmışın dışında bir yapıya sahip olan mobil cihaz, aslında bir tablet bilgisayar ama kalbinde akıllı telefon yer alıyor.

İŞTE O PADFONE!..

 Zaman zaman ilginç mobil cihazları pazara sunarak takipçilerini şaşırtan Asus’tan yine inovatif bir hamle geldi. Tablet bilgisayar ve akıllı telefonların müthiş yükselişinden yararlanmak isteyen Asus teknolojinin iki popüler oyuncağını tek bir bünyede birleştirmiş.

Hatırlanacağı gibi Asus daha önce netbook olabilen bir tablet bilgisayar duyurmuştu. Şimdi işi biraz daha farklı bir kalıba sokan Asus, bir adım öteye geçerek tabletler ile cep telefonlarını bir araya getirmiş.

Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net’in haberine göre, cihazın çalışabilmesi için gerekli tüm donanım akıllı telefonun üzerine konumlandırılmış. Yani tabletin üzerinde dokunmatik paneller ve 10.1 inçlik bir ekran dışında herhangi bir donanım bulunmuyor. İhtiyaç duyulan tüm güç, akıllı telefon tarafından sağlanıyor. Tabletin arkasında yer alan yuvaya telefonu oturttuğunuzda HDMI ve USB üzerinden bağlantı sağlanıyor. Böylece 10.1 inçlik bir tablet elde etmiş oluyorsunuz.

Haber7.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme