Apple’ın Zayıf Noktaları!

Bilgisayar
Apple son yıllarda teknoloji piyasasına damga vuran çok önemli ve büyük bir firma. Steve Jobs ve Apple ikilisinin çıkarttığı iPhone, iPad ve MacBook Air gibi ürünler yalnızca eleştirmenler tarafından ...
EMOJİLE

Apple son yıllarda teknoloji piyasasına damga vuran çok önemli ve büyük bir firma. Steve Jobs ve Apple ikilisinin çıkarttığı iPhone, iPad ve MacBook Air gibi ürünler yalnızca eleştirmenler tarafından beğenilmekle kalmadı, üstüne üstlük çıktığı gibi tüketicinin yoğun ilgisini de üzerlerine çekmeyi başardı.

Ancak herkes ya da her yer oluşum gibi Apple’ın da zayıf yönleri bulunuyor. Business Insider’ın haberine göre bu zayıf noktalardan ilki "cloud." Bildiğiniz gibi Apple, iPad 2 için PC devrinden sonraki cihaz diyor. Ancak yine de iPad 2’yi bir bilgisayara bağlamadan ve senkronize etmeden aktif hale getirmek mümkün değil. iPad 2’nizdeki şarkılarınızı iTunes üzerinden Wi-Fi ya da 3G bağlantıyla senkronize etmeniz şimdilik mümkün değil. Kablosuz şekilde bilgisayarınızdaki bir bilgiyi alabilmenizin tek yolu, onu e-postayla göndermek. Yani dosya alışverişi için kablolara bağlı kalmak biraz utandırıcı.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur