Androidli Laptoplar geliyor!

Bilgisayar
Görünen o ki Android’in popülerliği bilgisayarlara da yansımaya başladı. Yeni gelen haberlere göre üreticiler Androidli laptop yapmak için çalışmalarına başladı. Androidli bilgisayar üretmeyi pl...
EMOJİLE

Görünen o ki Android’in popülerliği bilgisayarlara da yansımaya başladı. Yeni gelen haberlere göre üreticiler Androidli laptop yapmak için çalışmalarına başladı.

Androidli bilgisayar üretmeyi planlayan üreticilerden biri de Samsun şirketi. Her alanda ürünleri bulunan  dev şirket, önümüzdeki aylarda Androidli bilgisayar çıkarmayı planlıyor. Analistlere göre Android 5.0’ın gecikmesinden dolayı  Google yeni çıkacak "AndroidBooks" adlı bilgisayarları önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan  I/O Geliştirici Konferansı’nda duyurmayacağı kesin.

Ancak düşünceler Samsung ‘un üç ya da dört ay içinde bu konuda ön planda olmak için Android tabanlı notebook çıkaracağı yönünde. Android işletim sisteminin laptoplar tarafından yeterince desteklenmemesi bu bilgisayarların ilk etapta sınırlı sayıda çıkmasına neden olabilir.
Google I/O ise 15-17 Mayıs tarihleri arasında San Francisco’da düzenlenecek. Bakalım Google karşımıza hangi sürprizlerle çıkacak.

Haber 7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme