Android tabletlere Twitter’a özel uygulama

Bilgisayar
Kullanıcıların büyük bir bölümü popüler mikro blog sitesi Twitter’a, Web sürümünden çok mobil platformlarındaki uygulamaları ile giriş yapıyor. iOS, Android ve Windows Phone platformlarında bulu...
EMOJİLE

Kullanıcıların büyük bir bölümü popüler mikro blog sitesi Twitter’a, Web sürümünden çok mobil platformlarındaki uygulamaları ile giriş yapıyor. iOS, Android ve Windows Phone platformlarında bulunan Twitter uygulaması tüm mobil cihazlar için optimize edilmişken, Android tabletler için Twitter’ın özel bir sürümü bulunmuyordu.

Bu yüzden Android tablet kullanıcıları mobil Twitter sürümü yüklemek zorunda kalıyordu. Geçtiğimiz aylarda Twitter’ın Android tabletler için de optimize edileceği müjdelenmiş ancak daha sonra uygulama hakkında bir haber gelmemişti. Bugün Android tabletler için Twitter’ın varlığı sitenin resmi blogu üzerinden resmen doğrulandı ve uygulama Amerika Google Play Store’undaki yerini aldı.

Galaxy Note 10.1 (2014) için Twitter uygulaması

Şimdilik sadece Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) için özel olarak geliştirilen Android tabletler için Twitter uygulamasının, önümüzdeki günlerde diğer cihazlar için de geliştirileceğini söyleyebiliriz.

Twitter, Samsung’un Galaxy Note 10.1 (2014) tabletinde bulunan S-Pen kalemi için uygulamasında, Draw adını verdiği fotoğraf düzenleme bölümünü kullanıcılara sunuyor. Bu Draw özelliği sayesinde S-Pen ile fotoğraflarınızın üzerine dilediğiniz renkte ve boyutta yazılar yazabilirsiniz.

Shiftedelete.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme