250 Bin Kişi Birden Oynayacak

Bilgisayar
Free2Play (ücretsiz oyun) anlayışında dünya lideri GamersFirst APB Reloaded oyununun open beta testinin 18 Mayıs’ta başlayacağını duyurdu. Merakla beklenen third person shooter MMO türündeki oyu...
EMOJİLE

Free2Play (ücretsiz oyun) anlayışında dünya lideri GamersFirst APB Reloaded oyununun open beta testinin 18 Mayıs’ta başlayacağını duyurdu. Merakla beklenen third person shooter MMO türündeki oyun yalnızca çok kısa bir süre sonra tüm dünyadan 250.000’den fazla oyuncuyu GamersFirst tarihinin en geniş katılımlı open beta testinde bir araya getirecek.

GamersFirst dünyanın her yayından oyuncuyu Suçlular ya da İnfazcılar hiziplerinden birini seçmeye ve San Paro sokaklarındaki amansız mücadeleye katılmaya çağırıyor.  

Dönüm noktası niteliğindeki test, tüm dünyadaki MMO tutkunlarının favorisi olabilecek nitelikteki oyunun küresel sunucu kapasitesini olabilecek en iyi oyun deneyimini sunmak için sınayacak. APB Reloaded’ın 18 Mayıs’taki open beta testine katılmak isteyen oyuncuların bir GamersFirst Free2Play hesabı edinmeleri gerekiyor. Oyuncular daha sonra GamersFirst Live! dosya istemcisini indirip çalıştırdıktan sonra APB Reloaded uygulamasına tıklayarak teste katılabiliyor. 

 HT

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme