Motorola Hız Kesmiyor!

Araştırma
Android’li akıllı telefonları ile son dönemde önemli bir ivme yakalamayı başaran Motorola, geleceğe dair hayli iddialı planlar içinde. 4 çekirdekli işlemciye sahip telefonlar çok uzakta değil! M...
EMOJİLE

Android’li akıllı telefonları ile son dönemde önemli bir ivme yakalamayı başaran Motorola, geleceğe dair hayli iddialı planlar içinde. 4 çekirdekli işlemciye sahip telefonlar çok uzakta değil!

Mobil dünyanın nabzının attığı Mobile World Congress 2011 bir hayli hareketli geçmişti.Etkinliğin bu yılki başrol oyuncuları çift çekirdekli işlemciye sahip akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar olmuştu. NVIDIA’nın Tegra 2 teknolojisi ile donatılan mobil cihazlar, güçlü işlemcileri ve 3D performansı ile ön plana çıkmıştı.

Süper Hızlı Akıllı Telefon

Hem Android’li tabletleri hem de akıllı telefonları ile iyi bir sıçrama yapan Motorola, geleceğe dair planlarını da şimdiden şekillendirmeye başlamış durumda. Firmanın MWC 2012’deki bombası ise dört çekirdekli işlemciye sahip akıllı telefonlar olacak.

Bu konuda NVIDIA’nın Tegra 3’ü resmi olarak duyurmasını bekleyen Motorola’nın bu mimariyi kullanacağı ilk akıllı telefonunu da belirlediği iddia ediliyor. Motorola Bullet olarak adlandırılan cihazın Atrix’den daha gelişmiş özelliklere sahip olacağı söyleniyor. Bu özellikler arasında 4.3 inçlik qHD ekran, 1.5GB’lık Ram, NFC teknolojisi, 32GB dahili hafıza gibi madde başlıkları dikkat çekiyor.

shiftdelete.net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme