Her 8 kişiden birinde tablet olacak!

Araştırma
Tablet PC’lerin piyasaya çıkması çok da eski sayılmaz. Sadece birkaç sene öncesine kadar hayatımızda yer almayan bu ürünler, bugün satış rakamları ile büyük bir pazar yaratıyorlar. Yeni araştırm...
EMOJİLE

Tablet PC’lerin piyasaya çıkması çok da eski sayılmaz. Sadece birkaç sene öncesine kadar hayatımızda yer almayan bu ürünler, bugün satış rakamları ile büyük bir pazar yaratıyorlar. Yeni araştırmalara göre, tabletlere olan bu ilgi daha da artacak ve 2017 yılında, 905 milyon insanın elinde tablet bulunacak. Bu rakam 2010 yılında sadece 15 milyondu.

2017’de Avrupa’daki insanların %42’si, ABD’deki insanların %60’ı, tüm gelişmiş ülkelerde yaşayanların %25’i tablet sahibi olacak. Satışların çoğunun ev tüketicileri tarafından gerçekleştirilmesi beklenirken, iş için satın alınan tabletlerin oranı da %18 gibi büyük bir rakama ulaşacak.

Tabletlerin tüm dünyada önem kazanmasının yanında bazı sektörlerde asıl bilişim cihazı haline gelecek ve büyük önem kazanacak. Örneğin tıp alanında, doktorlar ve sağlık çalışanları tabletsiz yapamayacak. Ayrıca, mobil çalışması gereken çalışanlar için de tabletler hayatlarının bir parçası haline gelecek.

chip online

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme