Gmail’de Chrome-Firefox farkı!

Araştırma
Gmail’de eksik olan özellikleri ise Gmail Labs veya web tarayıcısı eklentileri yoluyla ona kazandırabiliyorsunuz. Boomerang adındaki Chrome ve Firefox eklentisi ise hem gelen kutunuzu temiz tutm...
EMOJİLE

Gmail’de eksik olan özellikleri ise Gmail Labs veya web tarayıcısı eklentileri yoluyla ona kazandırabiliyorsunuz. Boomerang adındaki Chrome ve Firefox eklentisi ise hem gelen kutunuzu temiz tutmanıza yardımcı oluyor, hem de önemli bir e-postayı cevaplamayı unutmamanızı sağlıyor.
 
Boomerang’ın planlama özelliklerini birçok farklı şekilde kullanmak mümkün. Örneğin doğum günlerini sıkça unutuyorsanız, Boomerang ile yıllık e-postalar ayarlayabilir ve zamanı geldiğinde otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz belirli bir e-posta için bir plan ayarlayıp gelen kutunuza belirli bir tarihte dönmesini sağlayabilirsiniz (“Boomerang This Message” işlevi). “Send Later” işlevi ise e-postanızı 1 saat, 2 saat, 4 saat veya daha sonra otomatik olarak göndermenizi sağlıyor.
 
Boomerang sayesinde hem kişisel, hem de iş ilişkilerinizi planlı olarak yürütmeniz mümkün hale geliyor. Eklentinin ücretsiz temel sürümü ayda en fazla 10 eylem ayarlamanıza izin veriyor.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme