Facebook’a Yeni Bir Düğme!

Araştırma
Facebook, tüm web sitelerine yönelik bir "Abone ol" eklentisini yayınlama planlarını duyurdu. Bu eklenti ile bir web sitesinin ziyaretçileri, belirli bir gazateci, politikacı veya ünlüyü tek...
EMOJİLE

Facebook, tüm web sitelerine yönelik bir "Abone ol" eklentisini yayınlama planlarını duyurdu. Bu eklenti ile bir web sitesinin ziyaretçileri, belirli bir gazateci, politikacı veya ünlüyü tek yönlü olarak takip edebilecekler.

Facebook, bu özelliği ilk olarak yıllık f8 konferansında ortaya çıkarmıştı. Özellik sayesinde tek yollu arkadaşlıklar sağlanabiliyor ve herhangi bir kimsenin durum güncellemelerini Twitter’da olduğu gibi takip edebiliyorsunuz. Bu sayede bir marka olmayanlar veya bir Facebook sayfası hazırlamaya değmeyeceğini düşünen şirketler de hedef kitlelerine ulaşabiliyorlar.

Bu yeni abonelik eklentisi ise, tek yollu bu aboneliği daha kolay hale getirecek. Yayımcılar Twitter’ın "Takip et" düğmesi gibi çalışan düğmeyi web sitelerine ekleyebilecek, bu sayede kullanıcılar bir tıklamayla kişinin herkese açık güncellemelerini takip edebilecekler. Güncellemeler, abone olan kullanıcının Haber Kaynağında görüntülenecek.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme