En Ucuz ve En Fonksiyonel Cep Telefonları

Araştırma
Ülkemizde de bu sınıfta yer alan telefonlar yoğun ilgi görüyor. Nokia ve Samsung başta olmak üzere birçok üretici ülkemizde ucuz ve maksimum işlev sunan telefonları kullanıcılara sunuyor. Nokia C1-02 ...
EMOJİLE

Ülkemizde de bu sınıfta yer alan telefonlar yoğun ilgi görüyor. Nokia ve Samsung başta olmak üzere birçok üretici ülkemizde ucuz ve maksimum işlev sunan telefonları kullanıcılara sunuyor.

Nokia C1-02

Finlandiyalı üretici Nokia’nın dünyanın en çok satan akıllı telefonu unvanına sahip modeli 1100’ın temelleri üzerinde geliştirilen C1-02, Nokia’nın modern yüzünü üzerinde taşıyan görsel olarak da gayet başarılı bir telefon. 1.8 inçlik parlak ekranında sohbet servislerine ve internete erişim, e-postaları görüntüleme gibi olanaklar sunan telefon EDGE hızında bağlantı olanağı sunuyor.

Pil: 800mAh pil ile 504 saate kadar bekleme 8 saate kadar konuşma süresi

Eğlence: FM Radyo

Ek Özellikler: 32GB’a kadar microSD bellek kartı desteği

Sar Değeri: 1.13 W/kg

Samsung E2232

Çift sim kart yuvasına sahip fiyatı da uygun bir cihaz arıyorsanız Samsung E2232’den daha uygun bir seçim şu an için olanaklı değil. # tuşu ile kartlar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmenize olanak tanıyan E2232, temel cep telefonu özelliklerinin tamamını üzerinde taşıyor.

Pil: 800mAh pil ile 620 saate kadar bekleme süresi

Eğlence: Entegre sosyal ağ servisleri, VGA kamera, FM Radyo (radyodan ses kaydı yapabilme)

Ek Özellikler: 8GB’a kadar microSD bellek kartı desteği

Sar Değeri: 0.863 W/kg

Samsung C200 Monte Bar

Zarif ve ergonomik tasarımıyla ön plana çıkan Samsung C200 Monte Bar, Güney Koreli üreticinin efsanevi modellerinden biri olan C100’ün güncellenmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. İlginç bir şekilde geri dönüşüm kutusu gibi bir özelliğin yer aldığı telefonda herhangi bir dosyayı yahut rehber, ajanda gibi kayıtları silmeniz halinde bilgisayarda olduğu gibi geri yükleyebilmeniz olanaklı. Bunun yanında yedekleme konusunda da ileri düzey işlevler sunan telefon, tüm verilerin tek bir tıklama ile bellek kartına yedeklenebilmesine olanak tanıyor.

Pil: 960mAh pil ile 500 saate kadar bekleme ve 8 saat konuşma süresi

Eğlence: FM Radyo, 2MP Kamera

Ek Özellikler: microSD bellek kartı yuvası,

Sar Değeri: 0.90 W/kg

Nokia 2220 Slide

Hafif, şık ve işlevsel bir cep telefonu Nokia 2220 Slide. Kullanımı kolay bir e-posta istemcisi ile donatılan ve uygun fiyatına karşın işlevsel özelliklerden de taviz vermeyen Nokia 2220 Slide, kayan kapaklı tasarımı ile fark yaratıyor.

Pil: 860mAh pil ile 496 saate kadar bekleme ve 318 dakika konuşma süresi

Eğlence: FM Radyo (radyodan kayıt yapabilme), VGA kamera, sosyal ağ özellikleri

Sar Değeri: 0.61 W/kg

ShiftDelete.Net
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme