Bu 5 Cihazın Nesli Yakın Zamanda Tükenebilir!

Araştırma
Kameraların telefonlarla birleşmesi gibi, zamanla bazı farklı cihazlar da gereksiz hale gelebilir. İşte nesli tükenmekle tehdit edilen 5 cihaz: Taşınabilir kameralar Telefonlar artık yüksek kalitede f...
EMOJİLE

Kameraların telefonlarla birleşmesi gibi, zamanla bazı farklı cihazlar da gereksiz hale gelebilir. İşte nesli tükenmekle tehdit edilen 5 cihaz:

Taşınabilir kameralar

Telefonlar artık yüksek kalitede fotoğraflar çekebiliyorlar. Taşınabilir kameralarda ise fotoğrafları aktarmak, internete göndermek ve paylaşmak ise önemli bir sorun oluşturuyor.

Sat-nav cihazları

Google Maps, bu cihazların yaptıklarını ücretsiz olarak yapıyor. TomTom gibi cihazlar ‘akıllı’ navigasyonları sayesinde sizi dar yollardan ve trafik tuzaklarından kurtarabiliyor, ancak Google muhtemelen bu konu üzerinde de çalışıyor.

USB bellekler

En büyük USB bellek artık gökyüzünde ve bu herkesin işine geliyor.

Video kameralar

Amatörler ve tatil yapanlar için bir mobil cep kamerası yeterli olacaktır. Pil ömrü uzun videolarda sorun olabilir ama bu zamanla değişecektir. Gelecekte üretilecek piller, müzik çalıcı piyasasını da tehdit edecekler, zira cep telefonunuz tüm gün hiç durmadan çalabilecek.

Şarj aletleri

Bir türlü çıkmak bilmeyen evrensel şarj aletini unutun gitsin. Şarj işlemi gelecekte kablosuz olarak yapılacak. LG, bir şarj yüzeyi üzerinde çalışmaya başladı bile.

Haber365

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme