Anonymous’tan Yunanistan Çıkarması

Araştırma
Yunanistan Adalet Bakanlığı’nın sitesi, Anonymous tarafından hacklendi.İnternetin en korkulan hacker grubu Anonymous, kredi anlaşması çerçevesinde Yunanistan’ın Avrupalı ortakları ve IMF t...
EMOJİLE

Yunanistan Adalet Bakanlığı’nın sitesi, Anonymous tarafından hacklendi.İnternetin en korkulan hacker grubu Anonymous, kredi anlaşması çerçevesinde Yunanistan’ın Avrupalı ortakları ve IMF tarafından sert tasarruf önlemleri almaya zorlanması ve Ticarette Sahteciliğin Önlenmesi Sözleşmesi’nin imzalanması üzerine Anonymous da operasyonun düğmesine bastı.

Anonymous, Yunanistan Adalet Bakanlığı’nın sitesini hackledikten sonra bıraktıkları videoda, "Adalet geliyor. Ülkenizdeki yaşananlar kabul edilemez. Halk sizi halkın istekleri doğrultusunda çalışmanız için seçmişti ancak başarısız oldunuz. Ülkenizdeki en kutsal şey olan demokrasiyi öldürdünüz. Demokrasi ülkenizde doğmuştu ama siz şimdi demokrasiyi öldürdünüz" açıklamasını yaptı.

Bakalım "Her şeyden haberimiz var, sizi izliyoruz." açıklamasını yapan Anonymous, Yunanistandaki operasyonlarına devam edecek mi?

ShiftDelete.Net
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme