Anonymous Facebook’a Yeniden Saldıracak

Araştırma
Anonymous, daha önce saldırdığı ve başarısız olduğu Facebook’a bir daha saldırıyor. İnsanlar ve ABD arasında online savaş başladığını duyuran Anonymous, SOPA ve PIPA kongresi ertelenmiş olsa bil...
EMOJİLE

Anonymous, daha önce saldırdığı ve başarısız olduğu Facebook’a bir daha saldırıyor. İnsanlar ve ABD arasında online savaş başladığını duyuran Anonymous, SOPA ve PIPA kongresi ertelenmiş olsa bile, "Bu bizim internet haklarımızın engellemeyeceği konusunu garantiye almıyor." diye bir açıklama yaptılar.

Megaupload’ın kapanmasından sonra Amerika Adalet Bakanlığı’nın internet sayfası, protesto amacıyla Anonymous taraftarları tarafından hacklendi.

Olaylara karşı sesini çıkarmayan Facebook’a yönelik yeni bir saldırı planlamayı düşünen Anonymous, Youtube’da yayınladıkları video ile kullanıcıları LOIC silahını kullanmaya ve 28 Ocak’ta Facebook’u kullanılamaz hale getirmeyi planlıyorlar.

Bakalım DDoS saldırısı, Facebook’u ne kadar etkileyecek. Zira Facebook, 800 milyon kullanıcıya sahip ve bu kullanıcılarının yarısı aynı anda bağlansa bile siteye birşey olmuyor. Bakalım binlerce kişi siteyi çökertebilecek mi ?

ShiftDelete.Net
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme