Aday Adaylarının Gözdesi Facebook

Araştırma
12 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinde parti listelerinde yer alabilmek için yarışan aday adayları, Facebook’ta boy gösteriyor. Tanıtım çalışmalarını sosyal paylaşım sitesi...
EMOJİLE

12 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinde parti listelerinde yer alabilmek için yarışan aday adayları, Facebook’ta boy gösteriyor. Tanıtım çalışmalarını sosyal paylaşım sitesinden yapan aday adayları bu iş için ceplerinden para harcamadan aday adaylığı sürecini tamamlamayı planlıyor.

Sosyal paylaşım siteleri partilerin aday listelerinde yer almak isteyen aday adaylarının akınına uğruyor. Birçok milletvekili aday adayı, popüler sosyal paylaşım sitelerinden projelerini anlatarak vatandaşlardan destek istiyor. Kolay ulaşılabilen ve son dönemin en önemli paylaşım sitelerinden olanFacebookda siyasetçiler için ciddi bir tanıtım alanı oldu. Milletvekili aday adayları gerek kendi teşkilatlarını ve gerekse sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek Facebook yoluyla destek olmalarını talep ediyor. Facebook’ta boy gösteren aday adayları, bu yolla ulaşılamayan birçok kişiye ulaşırken maddi olarak bir kayıp yaşamıyor.

CİHAN

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme