13 Yaşındaki Çocuk Ajanları Korkuttu

Araştırma
Usame bin Ladin’in öldürülmesinin ardından 7. sınıf öğrencisi Vito LaPinta Federal Büro’nun dikkatini çekecek bir statü güncellemesi yaptı: Usame öldü, Obama dikkatli olmalı çünkü intihar ...
EMOJİLE

Usame bin Ladin’in öldürülmesinin ardından 7. sınıf öğrencisi Vito LaPinta Federal Büro’nun dikkatini çekecek bir statü güncellemesi yaptı: Usame öldü, Obama dikkatli olmalı çünkü intihar bombacıları olabilir.

Fox News’un haberine göre, bundan bir hafta sonra okul müdürünün odasına çağrılan çocuk "Gizli Servis’ten geliyorum" diyen takım elbiseli ve güneş gözlüklü bir adamla karşılaştı. LaPinta’ya Başkan’ı tehdit eden bir mesaj yolladığı için çağrıldığı söylendi.

Vito’nun annesi Timi Robertson, Cuma günü oğlunun okulundan bir telefon aldığını, karşısındaki güvenlik görevlisinin verdiği haberle şoka uğradığını söylerken okul yönetimi anneyi telefonu ciddiye almadığını düşündükleri için beklemediklerini iddia etti.

"Oğlum sınıfında güvenle oturuyor olması gerekirken benim bilgim ve onayım olmadan sorgulandı." diyen Robertson, bu konuda dava açacak kadar maddi durumunun iyi olmadığını ancak başlarına gelenden diğer insanların da haberdar olmasını istediğini ifade etti.

Gizli Servis’in sorgusuna maruz kalan Vito ise Facebook’a yazdıkları konusunda artık çok daha dikkatli olduğunu anlattı.

Sabah

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme