Film Gibi Evlilik Teklifi

İliskiler
ABD’nin Ohio eyaletindeki evlenme teklifi, damat adayının sakarlığı yüzünden, başladığı andan tam 7 gün 7 gece sonra sonuçlanabildi. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ilginiç evlilik teklifi Hollywoo...
EMOJİLE

ABD’nin Ohio eyaletindeki evlenme teklifi, damat adayının sakarlığı yüzünden, başladığı andan tam 7 gün 7 gece sonra sonuçlanabildi.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ilginiç evlilik teklifi Hollywood‘a komedi filmi senaryosu olacak kadar enterasan bir içeriğe sahip,

26 yaşındaki damat adayı James Ng, sözlüsü Sonya Bostic‘e orijnal bir yoldan evlenme teklif etmek için bir balon kiraladı ve beraber gökyüzü yolculuğuna çıktılar.

Akron şehri yakınlarındaki ormanlık alan üzerinde uçarlarken sıra evlenme teklifi anına geldi. Ancak heyecanlı damatın bu sırada bir karatlık tek taş yüzüğü balondan düşürmesi, evlilik teklifinin 7 gün sürmesine sebep oldu.

Bu önemli yüzüğü bulmakta kararlı inatçı çift, yüzüğün düştüğü ormanlık bölgede tam 7 gün boyunca dolaştı. Yedinci gün sonunda yüzüğü bulan damat adayının ilk yaptığı ise diz çökerek askıdaki teklifi gerçekleştirmek oldu, Sonya Bostic ise sakar ancak azimli adayın teklifini düşünmeden kabul etti.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi