İliskiler

En Anlamlı Aşk Sözleri

Dünyadaki en anlamlı ve güzel duygulardan biri de aşk olarak öne çıkmaktadır. Her insan aşık olabileceği bir insan arayışındadır. Mutluluğun ve sevincin kaynağı olan aşk duygusunu yaşayan insanlar, çeşitli aşk..

En Anlamlı Aşk Sözleri

Dünyadaki en anlamlı ve güzel duygulardan biri de aşk olarak öne çıkmaktadır. Her insan aşık olabileceği bir insan arayışındadır. Mutluluğun ve sevincin kaynağı olan aşk duygusunu yaşayan insanlar, çeşitli aşk sözleri söyleyerek karşısındakini mutlu etmeye çalışırlar. Sevgilisine ve eşine güzel sözler söylemek için internetten aşk sözleri arayışında olan birçok kişi bulunmaktadır.

Aşk için söylenebilecek sözler arasında kısa sözler olduğu gibi uzun sözler de bulunmaktadır. Uzun yıllardır kullanılan ve ünlü isimlerin söylediği sözlerden derlenen aşk mesajları bulunmaktadır. Aşk konusu üzerine birçok roman ve şiir yazılmıştır. Film ve dizi gibi öğelere de aktarılan aşk konusu için söylenen çeşitli sözler vardır.

Sevgiliye Aşk Sözleri

Kalemin kağıda dokunuşu gibiydi gözlerin. Seni tanıdıkça ilham aldım, senin için yazıldı en güzel şiirlerim.

Aşk, dokunamayacağım güzel bir çiçek gibidir.

Yüreğini yasla bana sevgili, bir ömür birbirimize yük olalım.

Ve aşk. Herkesi ona benzetip, Kimseyi onun yerine koyamamaktı.

Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın.

Aşk görülemez, sadece hissedilebilir diyorlar. Fakat yanılıyorlar. Gözlerinde gerçek aşkı defalarca gördüm. Ve hayatım boyunca gördüğüm en güzel şey buydu.

Her gün yeniden mi diye sorma, her gün yeniden seviyorum ben seni.

Sen bana dünyada başka bir hayatın da mevcut olduğunu, benim bir de ruhum bulunduğunu öğrettin.

En Güzel Aşk Sözleri

Radyo da çalan, sıradan bir şarkı gibisin artık. seni herkes sevebilir, söyleyebilir, dinleyebilir. ama bil, seni ilk ben söyledim.

Ey aşk! Sen öyle bir kişisin ki, dünya tokları, senin vuslatının açlarıdır.

Sana dünyaları veremeyebilirim, ismini gökyüzüne yazamayabilirim, bir aşıkta istediğin her şey olamayabilirim. Ama sana söz veriyorum, seni sonsuza dek seveceğim.

Senin gözlerinin olduğu yerde aşktan başka bir konunun bahsi dahi geçemez zira ben en çok gözlerinin yanında seviyorum seni.

Şu yürekte değerin, dünyalara bedeldir. Gözlerimin gördüğü en güzel gözler, senin gözlerindir. İçimde hasretim, yüreğimde sevgin. Sen bende, hiçbir zaman bitmeyeceksin.

Anlamlı Aşk Mesajları

Dua gibisin bana. Ne vakit seni ansam, bir huzurun içine düşüyorum.

Tek bir dilek hakkım olsa, daha uzun bir yaşam isterdim. Bu dünyada yaşamak istediğim yılların sayısı, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemem için yeterli olmayabilir. Seni seviyorum sevgilim!

Ömrüm desem, ömrüm yetmez seni sevmeye. Dünyam desem, küçük kalır bu sevgiye. Sen benim, sonsuzluğumun sonusun. Ne ömür gibi kısa, ne dünya kadar küçük.

Gözlerini kaçırma benden, bakışların neden uzaklaşıyor her adımımla senden. Ah sevgili bir daha seni seviyorum demeyeceksen, ben bu hayatı en altından kazmaya başlarım.

Kısa Aşk Sözleri

İkiden bir çıkınca bir kalırmış. Yalan! Sen gidince ben kalır mıyım sanıyorsun?

Seni seviyorum deme sevgili, sadece hissettir yeter.

Sensin, kalbim değildir. Böyle göğsüme vuran.

Gözlerimin içindeki ülkemsin. Her sokağın ayrı bir devrim…

Aşk da önemli olan aynı elleri tutmak değil, bir ömür hiç bırakmamaktır.

KAYNAK: https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL