Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

Yatta evlilik teklifi sürpriz evlilik teklifleri içerisinden en romantik olanıdır. Yatta evlilik teklifi organizasyonu yapmak isteyen beyler bu organizasyonu çeşitli aktivitelerle daha romantik bir hale gelebilir. Şık bir akşam yemeği, romantik bir müzik, loş bir ortam ve gökyüzüne yansıtılan lazer gösterisi bu romantik geceyi tamamlayacak harika aktiviteler arasındadır.

Yatta Evlilik Teklifi

Yatta evlenme teklifi İstanbul içinde yaşayanlar için muhteşem bir seçenektir. Hayatınızın sonuna kadar bir yastığa baş koyacağınıza inandığınız kişiye bu kutsal teklifi sıradan bir restoran yemeği ile değil de sizler için özel olarak hazırlanmış lüks bir yatta son derece romantik bir ortamda yapmak istersiniz diye düşünüyoruz. Lazerle evlenme teklifi de İstanbul boğazında evlenme teklifi yapmak isteyenlerin en güzel seçeneklerinden biridir. Tamamen sizlerin istekleri göz önünde bulundurularak hazırlanan yatımızda profesyonel ekibimiz sizleri en güzel şekilde ağırlayacaktır. Romantizmin doruklarında dakikalar geçirirken hiç beklemediği bir anda sürpriz şekilde diz çökerek yüzüğü parmağına takarken yatta lazerle evlenme teklifi edeceksiniz ve alacağınız cevap yüksek sesle ve tekrarlanarak ‘Evet’ olacak.

Akşam saatlerinde yapılacak yatta evlilik teklifi organizasyonu seçeneklerine arzu edilirse lazer gösterisi de dahil edilebilir. Evlenme teklifi anında ona söylemek istediğiniz sözleri kuvvetli lazer ışıklarıyla kayan yazı şeklinde ve patlayan volkanlar eşliğinde Boğaz Köprüsüne yazıyoruz. Kelime limiti olmadan, dilediğiniz kadar uzunlukta, ne isterseniz.. Lazer gösterisi ile bu özel geceyi çok daha anlamlı kılabilirsiniz. Lazerle boğaz köprüsüne yattan yazı ve isim yazdırmak son yılların en popüler evlenme teklifi yöntemidir…

Lazerle evlenme teklifi etmek için hazır olduğunuzda ya da önceden planladığımız gibi yatta yemek yedikten sonra sizleri kiralık yatın ön tarafına manzaraya karşı fotoğraf çekme bahanesiyle çağıracağız. Köprüye karşı birkaç poz fotoğrafınızı çektikten sonra oturmanızı ve köprüye doğru bakarak poz vermenizi isteyeceğiz ve tam o sırada lazer gösterisi başlayacak. Daha önce bize mesaj olarak göndererek evlenme teklifi anında köprüye yazılmasını istediğiniz sözler kayan yazı şeklinde köprünün alt kısmında belirecek. Yazının en sonunda “Benimle Evlenir Misin?” çıktığı an diz çökecek ve yüzüğü sevgilinizin parmağına takacaksınız. Yatta evlilik teklifi yaparken tam da bu arada patlayan volkanlar eşliğinde sevgilinizin ağzından büyük bir aşk ve heyecanla ‘Evet’ cevabını çığlıklar halinde duyacaksınız! Biz de aşk dolu anları fotoğraf ve video kaydı ile ölümsüzleştireceğiz…

Lazer ile evlenme teklifi İstanbul fiyatları yapılacak organizasyona göre değişmektedir. Yatta lazerle evlenme teklifi paket seçenekleri bulunmaktadır. Lazerle evlenme teklifi İstanbul boğazında yapılacaksa eğer içine dahil edilen bazı ekstralarla fiyatlar değişebilir. Yatta evlilik teklifi kesinlikle partnerinizi mutlu edecek bir organizasyondur. Lazer ile evlenme teklifi İstanbul fiyatları içerisinden size uygun yatta evlilik teklifi organizasyonu paketini seçerek partnerinize unutulmaz bir an yaşatabilirsiniz.