Vildan Atasever sırlarını açıkladı

Evlilik
İki senedir kendisi gibi oyuncu olan İsmail Hacıoğlu’yla evli olan ünlü oyuncu, "Mutluluğun sırrı büyüklerimizin sözünü dinlemek. Onlar anlatır biz dinleriz" diye konuştu En son ‘...
EMOJİLE

İki senedir kendisi gibi oyuncu olan İsmail Hacıoğlu’yla evli olan ünlü oyuncu, "Mutluluğun sırrı büyüklerimizin sözünü dinlemek. Onlar anlatır biz dinleriz" diye konuştu

En son ‘Başrolde aşk var’ dizisinde rol alan oyuncu Vildan Atasever, iki yıldır mutlu giden evliliği hakkında açıklamalarda bulundu. Evliliklerinin her zamankinden daha iyi olduğunu ifade eden ünlü oyuncu, "Kendimi çok şanslı hissediyorum. Mutluluğun sırrı ise biz büyüklerimizin sözünü çok dinleriz. Onlar anlatır biz dinleriz. Öğrendik ki evlilikten ne istediğini bileceksin. Eğer bilmezsen bırak evliliği hiçbir yerde mutlu olamazsın Allah’ım bizi korusun" diye konuştu.

ELEŞTİRİSİZ OLMAZ

Birlikte oynadığı oyuncular içerisinde eşi İsmail Hacıoğlu’yla en iyi ikili olduklarını belirten Atasever "Şu ana kadar en uyumlu çalıştığım partnerim İsmail Hacıoğlu oldu. Zaten o kadar uyumluyduk ki evlenmeye karar verdik" açıklamasında bulundu. Birbirlerini oyunculuk konusunda eleştirdiklerini de dile getiren sanatçı, "İsmail’le birbirimizi televizyonda izler ve asla birbirimize yorum yapmadan duramayız. Eğer ki yeni bir işe başlayacaksak alıyoruz hikâyeyi başlıyoruz birlikte karakteri yaratmaya" dedi.

BASIN YOKKEN DAHA RAHATIZ

Atasever, uzun zamandır ekranlarda görünmemesinin nedenini ise şu sözlerle dile getirdi: "Ortalarda yok diyemeyiz. Biz sadece basının olduğu yerler yerine, dostlarımızın olduğu ortamları seçiyoruz" açıklamasında bulundu.

Bugün

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi