Küresel ısınma ve evlilik

Evlilik
Avustralya’nın başkenti Canberra’da 16 çocuklu bir ailenin çocuğu olduğunu söyleyen senatör Steve Fielding, "Evli kalın, dünyayı kurtarın" dedi. AAP’nin haberine göre senat...
EMOJİLE

Avustralya’nın başkenti Canberra’da 16 çocuklu bir ailenin çocuğu olduğunu söyleyen senatör Steve Fielding, "Evli kalın, dünyayı kurtarın" dedi.
AAP’nin haberine göre senatör, evli kalmanın dünya için daha iyi olduğunu, çünkü boşanmanın daha müsrif hayat süren bekarlar yarattığını öne sürdü.
Boşanmanın iklim değişikliğini kötüleştirdiğini savunan senatör, "Çiftler ayrıldığı zaman yeni evlere, daha fazla elektriğe ve daha fazla suya ihtiyaç duyuyor. Bu da karbon alanını artırıyor" diye konuştu.
"Sosyal bir sorun olduğunun farkındayız, ancak şimdi bunun çevreye etkisini de görüyoruz" diyen senatör, bu tür yaşam tarzlarının, dünyanın, çiftler evli kaldığı sürece daha iyi bir yer olabileceğini gösterdiğini ifade etti. 22 yıldır evli olan ve 16 çocuklu bir aileden gelen senatör, senatoya bu tezini destekleyen bir ABD raporunu da sundu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi