‘İyi ki Doğdun Bebek’

Evlilik
Konya’nın Meram ilçesinde oturanlar çocuk sahibi olduklarında çifte mutluluk yaşıyor. Bir doktor ve iki hemşireden oluşan belediye ekibi, ‘İyi ki Doğdun Bebek’ projesi kapsamında beb...
EMOJİLE

Konya’nın Meram ilçesinde oturanlar çocuk sahibi olduklarında çifte mutluluk yaşıyor. Bir doktor ve iki hemşireden oluşan belediye ekibi, ‘İyi ki Doğdun Bebek’ projesi kapsamında bebekli aileleri ziyaret ederek, bebek bakımı ile ilgili bilgilendiriyor.

Belediye yetkilileri, bebeğe battaniye, anneye de süt hediye ediyor. Zaman zaman bebek ziyaretlerine katılan Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı da bebeğe altın takıyor. Meram Belediyesi’nin 7 ay önce başlattığı ‘İyi ki Doğdun Bebek’ uygulaması kampanyasında şimdiye kadar bin 100 aile ziyaret edildi. Belediye Başkanı Serdar Kalaycı’nın da iştirak ettiği ekip, Havzan Mahallesi’nde ikamet eden Kırış ailesini ziyaret etti. Murat (26) ve Betül Kırış (19) çifti ile sohbet eden Başkan Kalaycı, projeler hakkında bilgi verdi. Sağlık ekipleri de Reyyan bebeğin sağlık kontrollerini yaptı. Başkan Kalaycı, "Günlük 20 aileyi ziyaret ediyoruz. Ziyaretler sırasında bebek bakımı ile ilgili aileleri bilgilendiriyoruz." dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi