29 Şubat Damatları Sevindirdi, Gelinleri Üzdü

Evlilik
Fatih Belediyesi evlendirme sarayında bugün 10 nikah kıyıldı. Nikah sarayına gelen çiftler, bugünü özellikle seçtiklerini belirtti. Önceden plan yaptıklarını söyleyen Sercan ve Sezen çifti, her şeyden...
EMOJİLE

Fatih Belediyesi evlendirme sarayında bugün 10 nikah kıyıldı. Nikah sarayına gelen çiftler, bugünü özellikle seçtiklerini belirtti.

Önceden plan yaptıklarını söyleyen Sercan ve Sezen çifti, her şeyden önce mutlu olmak istediklerini ifade etti. Nikah gününün 29 Şubat’a almanın eşinin fikri olduğunu söyleyen gelin Sezen Camcı, "Benim değil de damat beyin tercihiydi. Dört yılda bir kutlanması hediyeden ve masraflardan kaçmak için herhalde. Ama büyük bir hediye alacak bana. Yeter ki mutlu olalım, hiç önemli değil. Hiç sorun yok." şeklinde konuştu.

29 Şubat’ı özel bir gün olarak seçtiklerini söyleyen damat Sercan Erdoğan ise, "Evet dört yılda toplandığı için büyük bir hediye alınacak masraflı bir iş olacak galiba, mutluyuz. 29 Şubat’ı da özel bir gün olduğu için seçtik zaten. Ben seçtim, eşim onayladı, öyle diyelim." ifadelerini kullandı.

Zaman

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi